Змішувач в ванну Intense 65502800, ASIGNATURA (Іспанія)
Основні характеристики одинважільного каскадного змішувача для ванни і душа Asignatura Intense 65502800
- Колір покриття Хром
- Тип управління Одноважільний
- Особливості Каскадний вилив
- Матеріал Латунь
- Керамічний картридж 35 мм
- Жорстка підводка
- Приєднувальний розмір 1/2"
- Довжина виливу 137 мм
- Висота змішувача 129 мм
- Ширина змішувача 220 мм
- Довжина (глибина) 162 мм
- Спосіб монтажу Настінний (два отвір)
- Підключення для душу 1/2"
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач для ванної ASIGNATURA Intense 65502800 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Крана у ванну ASIGNATURA Intense 65502800
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами ;
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для ванної 


Змішувач в ванну Asignatura Intense 65502800 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при этом необходимо указать:
- полное наименование товара (как на сайте);
- код товара ;
- количество;
- адрес отправки и контактный телефон.
Оплата смесителя для ванны и душа Asignatura Intense 65502800 :
- предоплата, перечисление денежных средств на карту ПриватБанка.
* При перечислении денежных средств через приложение Приват24 комиссия за перевод отсутствует.
- предоплата, перечисление денежных средств на карту MonoBank.
- наложенный платеж, при получении в отделении компании перевозчика. При этом компания перевозчик взимает плату за денежный перевод.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Стильний і надійний каскадний змішувач для ванни і душа Intense 65502800, іспанського виробника ASIGNATURA, ви можете придбати в Інтернет-магазині сантехніки "СВ-Ніка". Латунний корпус, покритий хромом чудово буде виглядати у вашій ванній кімнаті. А керамічний картридж Sedal гарантує надійність і мінімальний рівень шуму.
ТМ Asignatura – компанія, що стрімко розвивається, в якій працюють молоді і дуже талановиті дизайнери і технологи. Сучасне обладнання, інноваційні рішення і якісне сировину стали запорукою успіху компанії і дозволили бренду увірватися на європейський ринок. Асортимент ТМ Asignatura представлений широкою лінійкою сантехнічної продукції.
От проектирования своей продукции до производства и обслуживания клиентов, в компании стремятся к совершенству на каждом этапе. Тщательные внутренние испытания и многочисленные проверки качества на каждом этапе производства — вот что дает клиентам Asignatura полную уверенность в качестве, которое отвечает всем их требованиям.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Каскадна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 137 мм |
| Висота | 129 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 162 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Intense |
- Ціна: 6 494 ₴





