Змішувач чорний матовий для раковини Elegant 55521600 , ASIGNATURA (Іспанія)
Високий змішувач підійде для установки з окремостоячим раковинами
Основні характеристики одинважільного Змішувача для раковини Asignatura Elegant 55521600
- Колір покриття Хром
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь
- Керамічний картридж
- Довжина виливу 169 мм
- Висота виливу 222 мм
- Висота змішувача 271 мм
- Регулятор струменя Аератор
- Спосіб монтування На стільницю (один отвір)
Гарантія на змішувач на умивальник Asignatura Elegant 55521600 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Крана на умивальник ASIGNATURA Elegant 55521600
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами ;
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника Asignatura Elegant 55521600


Змішувач для умивальника Asignatura Elegant 55521600 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для раковини Asignatura Elegant 55521600 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Стильний і надійний змішувач для умивальника Elegant 55501600, іспанського виробника ASIGNATURA, ви можете придбати в Інтернет-магазині сантехніки "СВ-Ніка". Латунний корпус, покритий хромом чудово буде виглядати у вашій ванній кімнаті. А керамічний картридж Sedal гарантує надійність і мінімальний рівень шуму.
ТМ Asignatura – компанія, що стрімко розвивається, в якій працюють молоді і дуже талановиті дизайнери і технологи. Сучасне обладнання, інноваційні рішення і якісне сировину стали запорукою успіху компанії і дозволили бренду увірватися на європейський ринок. Асортимент ТМ Asignatura представлений широкою лінійкою сантехнічної продукції.
Від проектування продукції до виробництва та обслуговування клієнтів, компанії прагнуть до досконалості на кожному етапі. Ретельні внутрішні випробування і численні перевірки якості на кожному етапі виробництва — ось що дає клієнтам Asignatura повну впевненість в якості, яка відповідає всім вимогам.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Серія | Elegant |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 169 мм |
| Висота виливу | 222 мм |
| Висота | 271 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 3 477 ₴



