
Змішувач для умивальника HANSGROHE Talis E 71754670 Чорний матовий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 71754670
21 812 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для раковини чорний матовий із зливним гарнітуром Talis E 71754670, HANSGROHE (Німеччина)
Основні характеристики одноважільного чорного Змішувача на раковину Hansgrohe Talis E 71754670
- Колір покриття Чорний матовий
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь
- Керамічний картридж 25 мм Hansgrohe M1 (97685000)
- Приєднувальний розмір 3 / 8"
- Довжина виливу 141 мм
- Висота виливу 133 мм
- Висота змішувача 156-186 мм
- Регулятор струменя Аератор
- Спосіб монтажу На умивальник (один отвір)
- В комплекті зливний гарнітур (донний клапан)
- Підходить для проточних нагрівачів
Гарантія на змішувач на умивальник Hansgrohe Talis E 71754670 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Крана на умивальник HANSGROHE Talis E 71754670
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника Hansgrohe Talis E 71754670


Змішувач для умивальника Hansgrohe Talis E 71754670 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для раковини Hansgrohe Talis E 71754670 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Змішувачі для умивальника Hansgrohe
Змішувачі для раковин Hansgrohe зарекомендували себе по всьому світу, як надійні, стильні, економічні та інноваційні.
Hansgrohe приділяє підвищену увагу якості матеріалів і піддає ретельній перевірці всю свою продукцію. Сучасні виробничі лінії дозволяють відслідковувати якість виробів, що випускаються на всіх фазах виробництва — від сировини до готової, упакованої продукції.
На відміну від багатьох інших виробників, компанія Hansgrohe досі веде основну діяльність на території Німеччини, керівництво відмовилося переносити виробництво на територію інших країн. Це обумовлено необхідністю підтримувати високі стандарти якості та не допускати жодних відхилень.
Сантехнічне обладнання Hansgrohe – це поєднання стильного дизайну, функціональності і практичності. Політика компанії спрямована на підтримку якості на високому рівні.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 5 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 141 мм |
| Висота виливу | 133 мм |
| Висота | 156 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Talis E |
| Колір покриття | Чорний матовий |
- Ціна: 21 812 ₴


