
Душова система ASIGNATURA Delight 75507800 зі змішувачем для ванни
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 75507800
10 299 ₴
Показати оптові ціниASIGNATURA душова система зовнішнього монтажу з виливом для ванни 75507800
Душова система зовнішнього монтажу з одноважільним змішувачем з виливом для ванни, верхнім та ручним душем.
Основні характеристики душової системи ASIGNATURA Delight 75507800
Душова система складається з: Верхній душ тропічного типу; Ручний душ лійка; Штанга для душа; Тримач для душу; Шланг для ручного душа 150 см; Одноважільний змішувач для душу з виливом для ванни.
- Покриття Хром;
- Зовнішній (Настінний) монтаж;
- Одноважільний змішувач з виливом для ванни і перемикачем на три положення, керамічний картридж, приєднувальний розмір G ½;
- Кронштейн для верхнього душу (довжина 360 мм);
- Висота штанги з кронштейном для верхнього душа 89.5-138 см;
- Верхній душ з шарнірним з'єднанням (Ø 230 мм);
- Тримач ручної лійки;
- Ручна лійка (120 * 260 мм) два режима перемикання;
- Шланг 1500 мм.
Гарантія на Душовий гарнітур ASIGNATURA 75507800 від виробника - 5 років.
Безкоштовна доставка душовий комплект ASIGNATURA 75507800
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії душової системи ASIGNATURA 75507800


Купити і замовити Душову систему Asignatura Delight 75507800:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Asignatura Delight 75507800 Системи для душу зі змішувачем для душу, верхнім і ручним душем:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Стильна Душова система Delight 75507800, іспанського виробника ASIGNATURA, ви можете придбати в Інтернет-магазині сантехніки "СВ-Ніка". Латунний корпус, покритий хромом чудово буде виглядати у вашій ванній кімнаті. А керамічний картридж гарантує надійність і мінімальний рівень шуму.
ТМ Asignatura – компанія, що стрімко розвивається, в якій працюють молоді і дуже талановиті дизайнери і технологи. Сучасне обладнання, інноваційні рішення і якісне сировину стали запорукою успіху компанії і дозволили бренду увірватися на європейський ринок. Асортимент ТМ Asignatura представлений широкою лінійкою сантехнічної продукції.
Від проектування продукції до виробництва та обслуговування клієнтів, компанії прагнуть до досконалості на кожному етапі. Ретельні внутрішні випробування і численні перевірки якості на кожному етапі виробництва — ось що дає клієнтам Asignatura повну впевненість в якості, яка відповідає всім вимогам.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Встановлення | Пристінна |
| Кількість режимів струменя | 6 |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Вилив | Так |
| Змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 230 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Delight |
| Колір | Хром |
- Ціна: 10 299 ₴


