



Душова система ASIGNATURA 45547800 зі змішувачем
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 45547800
7 511 ₴
Показати оптові ціниASIGNATURA душова система зовнішнього монтажу зі змішувачем 45547800
Душова система зовнішнього монтажу з одноважільним змішувачем, верхнім та ручним душем.
Основні характеристики душової системи ASIGNATURA 45547800
Душова система складається з: Верхній душ тропічного типу; Ручний душ лійка; Штанга для душа; Тримач для душу; Шланг для ручного душа 150 см; Одноважільний змішувач для душу.
- Покриття Хром;
- Зовнішній (Настінний) монтаж;
- Одноважільний змішувач з перемикачем на два положення, керамічний картридж, приєднувальний розмір G ½;
- Кронштейн для верхнього душу (довжина 360 мм);
- Висота штанги з кронштейном для верхнього душа 97,5-134 см;
- Верхній душ з шарнірним з'єднанням (Ø225 мм);
- Тримач ручної лійки;
- Ручна лійка (110*240 мм) три режима перемикання;
- Шланг 1500 мм.
Гарантія на Душовий гарнітур ASIGNATURA 45547800 від виробника - 5 років.
Безкоштовна доставка душовий комплект ASIGNATURA 45547800
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії душової системи ASIGNATURA 45547800


Купити і замовити Душову систему Asignatura 45547800:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Asignatura 45547800 Системи для душу зі змішувачем для душу, верхнім і ручним душем:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Стильна Душова система 45547800, іспанського виробника ASIGNATURA, ви можете придбати в Інтернет-магазині сантехніки "СВ-Ніка". Латунний корпус, покритий хромом чудово буде виглядати у вашій ванній кімнаті. А керамічний картридж гарантує надійність і мінімальний рівень шуму.
ТМ Asignatura – компанія, що стрімко розвивається, в якій працюють молоді і дуже талановиті дизайнери і технологи. Сучасне обладнання, інноваційні рішення і якісне сировину стали запорукою успіху компанії і дозволили бренду увірватися на європейський ринок. Асортимент ТМ Asignatura представлений широкою лінійкою сантехнічної продукції.
Від проектування продукції до виробництва та обслуговування клієнтів, компанії прагнуть до досконалості на кожному етапі. Ретельні внутрішні випробування і численні перевірки якості на кожному етапі виробництва — ось що дає клієнтам Asignatura повну впевненість в якості, яка відповідає всім вимогам.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Встановлення | Пристінна |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Діаметр | 225 мм |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Змішувач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 7 511 ₴


