
Душова система ASIGNATURA Unique 85527802 з термостатом чорна
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 85527802
15 768 ₴
Показати оптові ціниASIGNATURA душова система зовнішнього монтажу Unique 85527802
Душова система зовнішнього монтажу зі змішувачем термостатом для душу, верхнім та ручним душем.
Основні характеристики душової системи ASIGNATURA Unique 85527802
Душова система складається з: Верхній душ тропічного типу; Ручний душ лійка; Штанга для душа; Тримач для душу; Шланг для ручного душа 150 см; Термостатичний змішувач для душу.
- Колір покриття Чорний матовий;
- Зовнішній (Настінний) монтаж;
- Термостатичний змішувач для душу з перемикачем на два положення, термостатичний картридж, приєднувальний розмір G ½;
- Кронштейн для верхнього душу (334 мм);
- Висота штанги з кронштейном для верхнього душу 91-132 см;
- Верхній душ з шарнірним з'єднанням (300*200 мм);
- Тримач ручної лійки;
- Ручна лійка;
- Шланг 1500 мм.
Гарантія на Душовий гарнітур ASIGNATURA Unique 85527802 від виробника - 5 років.
Безкоштовна доставка Душового комплект ASIGNATURA Unique 85527802
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії душової системи ASIGNATURA Unique 85527802


Купити і замовити Душову систему Asignatura Unique 85527802:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Asignatura Unique 85527802 Системи для душу зі змішувачем, верхнім і ручним душем:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Стильна Душова система Unique 85527802, іспанського виробника ASIGNATURA, ви можете придбати в Інтернет-магазині сантехніки "СВ-Ніка". Латунний корпус з чорним матовим кольором чудово буде виглядати у вашій ванній кімнаті. А термостатичний картридж гарантує надійність і мінімальний рівень шуму.
ТМ Asignatura – компанія, що стрімко розвивається, в якій працюють молоді і дуже талановиті дизайнери і технологи. Сучасне обладнання, інноваційні рішення і якісне сировину стали запорукою успіху компанії і дозволили бренду увірватися на європейський ринок. Асортимент ТМ Asignatura представлений широкою лінійкою сантехнічної продукції.
Від проектування продукції до виробництва та обслуговування клієнтів, компанії прагнуть до досконалості на кожному етапі. Ретельні внутрішні випробування і численні перевірки якості на кожному етапі виробництва — ось що дає клієнтам Asignatura повну впевненість в якості, яка відповідає всім вимогам.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Встановлення | Пристінна |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Термостат | Так |
| Змішувач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Unique |
- Ціна: 15 768 ₴


