Підлоговий змішувач для ванни IMPRESE Brenta ZMK071901060 хром
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ZMK071901060
23 159 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач підлоговий для окремо стоячої ванни Brenta ZMK071901060, Imprese (Чехія).
Основні характеристики окремого стоячого змішувача для ванни і душу Imprese Brenta ZMK071901060:
- Колір покриття Хром;
- Тип управління Одноважільний;
- Матеріал Латунь;
- Керамічний картридж Sedal 35 мм;
- Жорстка підводка;
- Тип з'єднання Вбудований механізм;
- Вбудований механізм для монтажу входить до комплекту;
- Приєднувальний розмір 1/2";
- Довжина виливу 200 мм;
- Висота виливу 730 мм;
- Висота змішувача 876 мм;
- Довжина змішувача 293 мм;
- Регулятор струменя Аератор;
- Спосіб монтажу Підлоговий;
- Однорежимна лійка;
- Розмір лійки В*Ш 188*28 мм;
- Підключення шланга 1/2";
- Шланг завдовжки 1500 мм;
- Підходить для проточних нагрівачів.
Гарантія на змішувач монтаж на підлогу для ванни Imprese Brenta ZMK071901060:
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Крана окремо стоячого у ванну Imprese Brenta ZMK071901060
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами ;
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для окремо стоячої ванної Imprese Brenta ZMK071901060

Підлоговий змішувач в ванну Imprese Brenta ZMK071901060 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата окремосточого змішувача для ванни і душа Imprese Brenta ZMK071901060:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
IMPRESE BRENTA
Стильна і сучасна виконана в стилі мінімалізм, колекція Brenta буде створювати особливий дизайн ванної кімнати. Широкий асортимент (змішувачі, аксесуари для ванни, душові гарнітури) дозволить наповнить продукцією всю вашу ванну кімнату.
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісну співпрацю з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких ванних кімнат за рахунок широкого вибору виробів – від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Етапи контролю
- Вхідний контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкої підводки тощо)
- Контроль онлайн: строгий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромуванню. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
Виробник "Imprese SRO" зі свого боку гарантує незмінну якість хромованого покриття, яке не втрачає первісного блиску і не темніє на протязі експлуатації.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення онлайн?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Монтаж | Підлоговий |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Покриття | Хром |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Висота | 876 мм |
| Глибина | 293 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Основні атрибути | |
| Висота виливу | 730 |
| Серія | Brenta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 23 159 ₴








