


Відро для сміття з педаллю QTAP Liberty BLM 1149 Чорне матове 5л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: QTLIBBLM1149
1 657 ₴
Показати оптові ціниВідро для сміття QTAP Liberty BLM 1149 з педаллю чорного кольору об'ємом 5 літрів.
Характеристики Урни для сміття QTAP Liberty BLM 1149:
- Колір покриття Чорне матове
- Обсяг 5 літрів
- Матеріал виробу Нержавіюча сталь
- Форма відра Кругле
- Тип установки на Підлогу (отдельно стоящий)
- Особливості : З педаллю, з кришкою
- Управління Нажимний
- Всередині виріб укомплектовано додатково пластиковим відром
- Висота 280 мм
- Ширина 207 мм
- Довжина 272 мм
Гарантія на Відро для сміття QTAP Liberty BLM 1149 від виробника 36 місяці.
Доставка відра туалетного QTAP Liberty BLM 1149:
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром (Безкоштовно)
- Київ - самовивіз (Безкоштовно)
Фотографії підлогового відра для сміття з педаллю 5 літрів QTAP Liberty BLM 1149



Купити і замовити Відро для сміття 5 літрів з педаллю QTAP Liberty BLM 1149 чорного кольору Ви можете :
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Урни для сміття QTAP Liberty BLM 1149 Чорне матове:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Чеська сантехніка QTAP
З брендом Qtap Ви отримаєте: естетичне задоволення. Коли дивишся на змішувач, біде, унітаз, мийки, душові кабіни, то серце на мить завмирає від неперевершеності ліній й форм. Бренд розробив дизайн, який задовольнить найвимогливішого споживача. У його лінійці є вироби із емоційним дизайном. Так ми називаємо змішувачі, біде, унітази із плавними лініями та круглими формами. Також у наявності вироби квадратної форми, яка зараз трендовий тренд. Першими вироби квадратної форми з’явились у лінійках сантехники німецьких брендів. Але в Qtap ця ідея набула нового звучання, яке вам точно сподобається.
Для виробництва унітазів, біде, раковин використовується санітарна кераміка з покриттям із ізокліну, яке зупиняє появу будь-яких забруднень та полегшує догляд за сантехнікою. Змішувачі виготовлені із латуні, яка стійка до корозії, високих температур.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення онлайн?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 205 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 1.3 г |
| Довжина | 272 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Liberty |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Внутрішній бак | Є |
| Конструкція внутрішнього бака | Знімна |
| Матеріал внутрішнього бака | Пластик |
| Колір внутрішнього бака | Чорний |
- Ціна: 1 657 ₴


