Тримач туалетного паперу Хром Solo 2510.240101, Volle (Іспанія)
Основні характеристики Бумагодержателя хромованого Volle Solo 2510.240101
- Колір покриття Хром;
- Матеріал Цинк алюмінієвий сплав;
- Призначення Тримачі для туалетного паперу;
- Місткість рулонів 1
- Ширина 150 мм
- Висота 27 мм
- Глибина 80 мм
- Монтаж Настінний (підвісний)
- Комплектується монтажними елементами.
Гарантія на тримач для туалетного паперу Volle Solo 2510.240101 від виробника 3 роки.
Доставка тримачі туалетного паперу Volle Solo 2510.240101
- по Києву - безкоштовно;
- самовивіз - Київ;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Тримача для туалетного паперу Volle Solo 2510.240101


Тримач для туалетного паперу Volle Solo 2510.240101 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Бумагодержателя Volle Solo 2510.240101 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новий вектор розвитку компанії призвів до необхідності ребрендингу, що і сталося на початку 2018 року. ТМ Volle презентував концепцію кастомизированного дизайну ванної кімнати: всі колекції спроектовано таким чином, що моделі з різних серій гармонійно поєднується між собою.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Ні |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 200 г |
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Solo |
| Гарантія | 36 |
- Ціна: 510 ₴



