Гачок для рушників і халатів хромований серія Solo 2510.200101, Volle (Іспанія).
Основні характеристики Гачка для ванної Volle Solo 2510.200101:
- Покриття Хром;
- Матеріал алюмінієвий сплав Цинк;
- Призначення Тримач для рушників і халатів;
- Конструкція Одинарний гачок;
- Ширина 21 мм
- Висота 70 мм
- Глибина 22 мм
- Монтаж Настінний (підвісний)
- Комплектується монтажними елементами.
Гарантія на гачок у ванну Volle Solo 2510.200101 від виробника 3 роки.
Доставка тримач для рушників і халатів VOLLE Solo 2510.200101
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Вішалки (гачка) для ванної Volle Solo 2510.200101

Гачок для ванної кімнати Volle Solo 2510.200101 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Гачка Volle Solo 2510.200101:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новий вектор розвитку компанії призвів до необхідності ребрендингу, що і сталося на початку 2018 року. ТМ Volle презентував концепцію кастомизированного дизайну ванної кімнати: всі колекції спроектовано таким чином, що моделі з різних серій гармонійно поєднується між собою.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Виробник | Volle |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип тримача | Гачок |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Місткість рушників | 1 |
| Колір покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Тип | Тримач для рушників |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Хром |
| Термін придатності | Необмежений |
| Серія | Solo |
- Ціна: 250 ₴



