

Змішувач для ванни Imprese Vaclav f03206410AB з довгим виливом Чорний матовий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: f03206410AB
3 882 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для ванни з довгим виливом Vaclav f03206410AB Чорний матовий, Imprese (Чехія).
Основні характеристики Змішувача для ванни і душа Imprese Vaclav f03206410AB:
- Колір покриття Чорний матовий;
- Тип управління Одноважільний;
- Матеріал Латунь;
- Керамічний картридж Sedal E-35 AZ SD 35 мм;
- Жорстка підводка;
- Вид з'єднання S-образні ексцентрики;
- Приєднувальний розмір 1/2";
- Довжина виливу 300 мм;
- Довжина змішувача 363 мм;
- Висота змішувача 145 мм;
- Ширина змішувача 212 мм;
- Регулятор струменя Аератор;
- Спосіб монтажу Настінний (два отвір);
- Підключення для душу 1/2";
- Підходить для проточних нагрівачів.
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач для ванної Imprese Vaclav f03206410AB:
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Крана у ванну Imprese Vaclav f03206410AB
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами ;
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для ванної Imprese Vaclav f03206410AB

Змішувач в ванну Imprese Vaclav f03206410AB Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для ванни і душа Imprese Vaclav f03206410AB:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Колекція змішувачів VACLAV створює чуттєву естетику, орієнтовану на людину, яка поєднує в собі функціональність та сучасну красу і відрізняється бездоганною формою та функціональністю. Міцна конструкція із цільної латуні та довговічні картриджі SEDAL, витримують випробування часом. Силіконовий аератор дозволяє легко прибирати вапняні відкладення. Колекція VACLAV представлена в різних конфігураціях для раковини, ванни, душу, біде та кухні. Вибирайте між оздобленням із класичного хрому, строгого нікелю, модного матового чорного та бездоганного білого. VACLAV – робить щодня особливим.
Продукція IMPRESE
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісну співпрацю з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких ванних кімнат за рахунок широкого вибору виробів – від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Етапи контролю
- Вхідний контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкої підводки тощо)
- Контроль онлайн: строгий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість Черный матовыйового покриття, є підготовка деталей до Черный матовыйированию. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
Виробник "Imprese SRO" зі свого боку гарантує незмінну якість Черный матовыйированного покриття, яке не втрачає первісного блиску і не темніє на протязі експлуатації.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 22 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Vaclav |
| Довжина виробу, мм | 363 |
- Ціна: 3 882 ₴



