Тумба для ванної Juventa Afina Af-80 з умивальником Piedra-80 Антрацит матова
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Af-80 Piedra-80 Антрацит
14 600 ₴
12 410 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Afina Af-80 з керамічним умивальником "Piedra-80" Sanovit Турція
Опис і характеристики Тумби під умивальник Ювента Afina Af-80
- Колір виробу: Антрацит матовий;
- Корпус виготовлений з ламінованого вологостійкого ДСП товщиною 16 мм
- Фасадний частини - ламінованого вологостійка ДСП товщиною 16 мм;
- Два висувні ящики щухлядки, виготовлені з вологостійкого ламінованого ДСП 16 см;
- Верхня шухляда має висоту 240 мм;
- Нижній шухляда вища, заввишки 334 мм, що дозволить вам зберігати всередині неї різну побутову хімію у високих пляшках;
- Два висувні ящики шухлядки встановлюються на напрямних з функцією самодотягування часткового висування (Hafele), що забезпечує м'яке плавне закриття;
- Меблі підвісні, в тумби вмонтовані два регульованих навіси;
- Ручки пофарбовані в чорний матовий колір
- У конструкцій передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами
- Висота 60 см (без умивальника);
- Ширина 80 см (без умивальника);
- Довжина 45,5 см (без умивальника).
Опис і характеристики умивальника з штучного каменю "Piedra-800"
- Колір Білий
- Виробник Sanovit (Турція);
- Серія Piedra;
- Тип умивальника Меблевий накладної;
- Перелив Є;
- Отвір під змішувач Є;
- Матеріал виробу Кераміка;
- Ширина 81 см;
- Довжина 46,5 см.
Габаритні розміри Тумби Juventa Afina Af-80 з умивальником Piedra-80
- Висота 61,5 см
- Ширина 81 см
- Глибина 46,5 см
- Вага 44 кг
Гарантія на Тумбу з умивальником Afina Af-80 від виробника Ювента 24 місяці
Доставка навісний шафки у ванну Afina Af-80 Juventa з умивальником Piedra-80:
- по Києву - безкоштовно нашим автомобілем;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема Умивальника Piedra-80 з тумбою Juventa Afina Af-80:



Меблі для ванної серій "Afina"
Меблі для ванної серії «Афіна» відрізняють мінімалізм, функціональність, різноманітність розмірів (ширина 61, 71, 81 см), колірного рішення (білий матовий, білий матовий + Дуб вотан, антрацит, антрацит + Дуб вотан), комплектація (тумба під умивальник, тумба з умивальником Piedra, тумба з вологостійкою пластиковою High Pressure Laminate HPL-стільницею, тумба з вологостійкою стільницею МДФ і раковиною Neon) і цінова доступність. Цей універсальний комплект чудово впишеться у ванну кімнату будь-якого розміру. Оригінальний стиль меблів сподобається практичним сучасним людям.
Тумбу Juventa Afina Af-80 з умивальником Piedra-80 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Тумби Afina Af-80 з раковиною Piedra-80:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 44 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 465 мм |
| Висота | 615 мм |
| Основні | |
| Ширина | 810 мм |
| Наявність умивальника | Так |
| Основний колір | Антрацит |
| Серія | Afina |
- Ціна: 12 410 ₴












