Дзеркальна шафа у ванну JUVENTA MONZA MnMC-80.
Опис і характеристики Дзеркала для ванної кімнати Ювента Monza MnMC-80:
- Фасад Зеркало;
- Колір корпусу Білий глянець
- Корпус і фасад виготовлений із ламінованого ДСП і покритий високоглянсовою емаллю білого кольору;
- Задня стінка виготовлена з ДВП;
- Шафа має дві дверцята, за якими простір розділений скляними поличками;
- Дверцята навішуються на самодовідвідні петлі;
- Дзеркало виготовлене з вологостійкого полотна та призначене для експлуатації в приміщеннях із підвищеною вологістю;
- Дзеркальне полотно наклеєне на зовнішню та внутрішню поверхні, двірок за допомогою еластичного клею, який не пошкоджує амальгаму та забезпечує надійну фіксацію;
- Дзеркальна шафа укомплектована прихованим інтер'єрним LED-освітленням, вмикачем-вимикачем і розеткою;
- Дзеркальна шафа навішується на регульовані навіси.
Габаритні розміри дзеркала для ванної з підсвіткою Juventa Monza Mnmc-80:
- Висота 76,5 см
- Ширина 80 см
- Глибина 19 см
- Глибина шафки 15 см
Доставка дзеркальної шафки у ванну JUVENTA MONZA MnMC-80
- через Києву — безплатно нашій машині;
- самовитяг — Київ;
- доставка за межі Києва безплатна, у радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- по Україні безплатна доставка здійснюється кур'єрськими службами (позначення Нова пошту, обов'язкове обрішення);
- Безплатна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Дзеркала з підсвіткою MnMC-80 Monza Juventa:


Дзеркальна шафа для ванної Juventa Monza
Ця дзеркальна шафа за своїм дизайном універсальна, оскільки її можна використовувати для комплектації тумбочок з інших наших серій. Виготовлений із міцних матеріалів, з використанням якісної фурнітури. Що є важливою умовою, для використання в приміщеннях із підвищеною вологістю (ванних кімнатах).
Шафа дзеркальна у ванну кімнату Juventa Monza MnMc-80 Ви можете замовити:
- на сайті — безпосередньо в інтернет-магазині — Svnika.com.ua Закази приймаються цілу добу — форма для купівлі товарів (кошик);
- по телефону — Понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- водночас необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товара ;
- кількість;
- адреса відправлення та контактний телефон.
Оплата дзеркала для ванної кімнати Juventa Monza MnMc-80:
- передбачено перерахування коштів на карту Приватбанка.
* У разі перерахування грошових засобів через застосунок Приват2438 немає за переклад.
- накладений платіж, у разі отримання у відділенні компанії перевізника. Водночас компанія перевізник стягує плату за грошовий переклад.
- найличніший розрахунок під час самовивезення (Кіїв);
- найширший розрахунок під час доставляння кур'єром.
Переваги та особливості мебелі для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляють як вручну, так і на сучасному обладнанні від найкращих європейських виробників із використанням новітніх технологій (CEFLA Sp.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали, використовувані у виробництві меблів, постачаються від найкращих виробників України та Європи;
3.Особлива увага під час моделювання меблі у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання й практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Внімання! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Основний колір | Білий |
| Дверка | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Форма дзеркала | пряме |
| Стан | Новий |
| Настінне кріплення | Так |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Серія | Monza |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 28.4 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП |
| Корпус | ДСП, ламінована ДСП |
| Полиці | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | шафа |
| Колір покриття | Білий |
- Ціна: 5 035 ₴








