Пенал у ванну Juventa Savona SvP-170 білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SvP-170
6 558 ₴
5 574,30 ₴
Показати оптові ціниПенал для ванної навісний висотою 170 см Juventa Savona SvP-170 білий
Опис і характеристики пенала у ванну кімнату Juventa LSavona SvP-170:
- Колір Білий глянцевий
- Корпус виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм;
- фасад меблів з ламінованого ДСП 18 мм;
- Задня стінка - із ДВП товщиною 3,2 мм;
- Поверхня пенала покрита високоглянцевої емаллю білого кольору;
- Підвісний пенал має два відділення, внутрішній простір яких розділено поличкою з ламінованого ДСП білого кольору товщиною 16 мм;
- Двері навішені на петлі з доводчиками по типу Soft Close, що забезпечує плавне та м'яке закриття;
- Ручки виготовлені з алюмінієвого профілю і пофарбовані в білий колір;
- Монтаж Підвісний;
- Для підвішування пенала вмонтовано два регульованих навіса;
- Універсальне розташування: розворот на 180 градусів може бути як право -, так і лівостороннім
Габаритні розміри шафки для ванної Juventa Savona SvP-170:
- Висота 170 см;
- Ширина 32.8 см;
- Довжина (глибина) 34.5 см;
- Вага 20 кг
Гарантія на Пенал у ванну кімнату Juventa Savona SvP-170 від виробника 24 місяці.
Доставка навісного пенала для ванної Juventa Savona SvP-170:
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешітка) за рахунок одержувача.
Фотографії та схема пенала у ванну Juventa Savona SvP-170:


Меблі для ванної серій "Savona"
Меблі для ванної серії «Савона» відрізняють мінімалізм, функціональність, різноманітність розмірів і цінова доступність. Цей універсальний комплект чудово впишеться у ванну кімнату будь-якого розміру. Оригінальний стиль меблів припаде до душі практичним сучасним людям.
Пенал для ванної кімнати Juventa Savona SvP-170 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Пенала у ванну Juventa Savona SvP-170:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП покрита фарбою |
| Фасади | ламінована ДСП, ДСП покрита фарбою |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 328 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 28 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Savona |
- Ціна: 5 574,30 ₴










