Тумба Juventa Novara Nv-60 з умивальником Urban-60
Опис і характеристики Тумби під умивальник Ювента Novara Nv-60
- Колір Білий глянцевий;
- Корпус виготовлений з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Фасадні частини виготовлені з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Зовні поверхні меблів для ванної покриті високо глянцевою емаллю білого кольору;
- Тумба має двоє дверцят, які навішуються на накладні петлі з доводчиками, що забезпечує їх плавне і безшумне закривання;
- У конструкції тумби під раковину передбачено простір для підведення і відведення води;
- Тумбочка в своїй конструкції має ручки з хромованим покриттям у вигляді гачка;
- Тумба підвісна, і навішується на два регульованих навісу;
- Рекомендується комплектувати дзеркалом для ванної кімнати Livorno LvrMC-60.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Urban-60
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Urban
- Тип умивальника Меблевий накладної
- Матеріал виробу Кераміка
- Ширина 60 см
- Висота 16 см
- Довжина 46 см
- Вага 15.6 кг (+- 5%)
Габаритні розміри Тумби Juventa Novara NV-60 з раковиною Sanovit Urban-60
- Висота 52.5 см
- Ширина 60.4 см
- Глибина 46 см
Гарантія на тумбу у ванну Juventa Novara Nv-60 з умивальником Urban-60 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби з умивальником JUVENTA NOVARA NV-60
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка) за рахунок одержувача.
Фотографії Умивальника Urban-60 з тумбою Juventa Novara Nv-60:



Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
Меблі серії «Novara» - функціональна, універсальна і вологостійка меблі для ванної кімнати. Тумби для ванної серій Novara сподобаються своїм ідеальним білим глянцевим кольором. Завдяки своїм компактним розмірам, тумби для ванної чудово підійдуть в яку ванну кімнату і будуть добре виглядати в різних інтер'єрах.
Тумба Juventa Novara Nv-60 з умивальником Urban-60 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Тумби Juventa Novara Nv-60 з раковиною Sanovit Urban-60:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Серія | Novara |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Наявність умивальника | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ ламінований |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Раковина | кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 525 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 604 мм |
- Ціна: 8 910 ₴











